Zaciemniaj od dołu, od góry, jak chcesz!

plisy okienne

Czym są plisy okienne? Czy zastąpią żaluzje okienne?

Systemy zaciemnienia okien swoją popularność zyskały na przełomie lat 90- tych, gdzie ogromną popularność zyskały żaluzje okienne. Aluminiowe listwy, które pozwalały dozować stopień zaciemnienia nie tylko chroniły przed słońcem w upalne dni, ale i pomagały w unikaniu spojrzeń wścibskich sąsiadów. Sam pomysł żaluzji był niebywale trafny. Jednak jak wszystko posiadał swoje minusy. Właściwie jeden poważny, utrzymanie czystości.

Choć samo umycie aluminiowych listewek nie wydaje się być trudne to rzeczywistość była nieco inna. Dotarcie do wszystkich miejsc było niebywale trudne i czasochłonne. Dlatego też żaluzje zostały szybko zastąpione klasycznymi tekstylnymi roletami. Pomysł dobry i łatwy w utrzymaniu czystości nie pozostawiał niestety wiele do manewru. I właśnie na to miejsce w połączeniu funkcji obojga przyszły plisy okienne. Dziecinnie łatwe w montażu nie wymagają ingerencji w ramę okna. Wykonane z wysokiej, jakości tkaniny plisowanej są łatwe w utrzymaniu pożądanej czystości. Pozwalają na osiągnięcie zamierzonego zaciemnienia wedle oczekiwań w danym pomieszczeniu.

Plisy okienne, jako jedyne na rynku posiadają możliwość zaciemnienia strefowego.

Możemy zaciemnić całe okno, samą górę lub sam dół. To rozwiązanie idealne do każdego pomieszczenia na miarę wysokich potrzeb. Ponadto plisy okienne mogą być montowane pionowo i poziomo, na oknach klasycznych, niestandardowych i przede wszystkim na oknach dachowych. Bezawaryjne, wysoko funkcjonalne cieszą użytkowników trwałością przez wiele długich lat.

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *