Popularne kolory plis okiennych

plisy okienne

Odwiedzając strony firm produkujących plisy okienne, można zauważyć że wytwarzają one swoje wyroby w bardzo dużym wyborze kolorów. Być może zastanawiałeś się również nad tym, które z tych kolorów sprzedają się najchętniej.

Czy klienci mają swoje preferencje, jeśli chodzi o wybór plis okiennych w kolorach? Na pewno tak. Po ilości oferowanych produktów, można bowiem zauważyć że najchętniej kupowanymi są plisy okienne w jasnym kolorze.

Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ są one bardzo uniwersalne. Pozwalają na urządzenie wnętrz mieszkalnych ze smakiem, a kiedy są zaciągnięte, spełniają swoją rolę bez konieczności mocnego zaciemniania pomieszczeń. Kolory, które są najchętniej wybierane to beżowy i szary, a także wszystkie odcienie pastelowe. Te wybory jednak niekoniecznie sprawdzą się tam, gdzie zależy nam na mocniejszym zaciemnieniu pomieszczeń. Na przykład sypialni, której okna są skierowane na stronę południową lub zachodnią. Kiedy wracasz do domu po pracy i masz ochotę na drzemkę, ucięcie sobie jej w mocno nasłonecznionym pomieszczeniu będzie bardzo trudne.

 

Można jednak ten problem w prosty sposób rozwiązać. Jak ? Oczywiście instalując w swoich oknach plisy na wymiar. Na pewno nie pożałujesz tej decyzji z kilku prostych powodów. Są one bardzo wytrzymałe i nieskomplikowane w użytkowaniu. Możesz z ich pomocą zaciemnić każde pomieszczenie, również takie, w którym zostały założone okna w niestandardowych wielkościach. Co jeszcze?

Plisy okienne są wytrzymałe i nawet częste ich zaciąganie nie powoduje zużywanie się mechanizmu.

Dlaczego tak dzieje? Ponieważ nie są one wyposażone w nic takiego. Plisy działają na prostej zasadzie, wykorzystującej dwa sznureczki, do których materiał jest przymocowany. Wystarczy je zaciągnąć lub opuścić na żądaną wysokość, aby uzyskać oczekiwaną ilość światła słonecznego, wpadającego do mieszkania. Niezawodność, praktyczność i łatwość użytkowania w każdych warunkach to zalet plis okiennych, które możesz kupić w dowolnej wielkości.

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *